Orio AE_9 Domina Euskadiko Iraupeneko Txapelketan

Erabiltzailearen aurpegia
Orio AE: 9 Domina
3 Urre-Txapelketa / 4 Zilarra / 2 Brontzeak
ORIO_2020-01-25, Larunbata_(15:00)
Euskadiko Ibilbide Luzeko Txapelketa_(Iraupeneko Txapelketa)
Aulki Mugikorra / Arraunketa Olinpikoa / Iraupen Proba / Oriaren Jaitsiera
----

(4.000 m.)   Kadeteak
(6.000 m.)   Jubenilak & Absolutuak   
----

Txapelketaren araudia eta partaidetzaren arabera…
20 Euskadiko Txapelketa osatu dira, maila eta modalitate desberdinetan.

----
Orio AE_TXAPELKETAKO  EMAITZAK
(15  Ontzi oriotarrak izan dute aukera Txapelketan parte hartzeko araudiaren arabera)
DOMINAK: (9.) = (Urre-Txapelketak: 3.) + (Zilarrak: 4.) + (Brontzeak: 2.)

_(1. Txapeldun)_8+ GK_Zortzikoa_Gizonak-Kadeteak
Eneko Tamayo; Ugaitz Astigarraga; Aimar Arruti; Gartxot Atorrasagasti;
Oihan Manterola; Oier Ikatzeta; Aratz Salsamendi; Erik Azkue;
Hodei Aizarnazabal (Lemazaina).

_(1. Txapeldun)_1x EK_Skiff-Bakarkakoa_Emakumea-Kadetea
Nagore Iturralde.

 _(1. Txapeldun)_8+ GAB”A”_Zortzikoa_Gizonak-Absolutuak
Aritz Lizarralde; Unai Etxeberria; Josu Ostolaza; Jon Iriondo;
Jon Carazo; Leandro Salvagno; Martxel Aldai; Imanol Garmendia;
Vicky Piñeiro (Lemazaina).

_(2. Zilarra)_4x EJ_Skull Laukoa_Emakumeak-Jubenilak
Arhane Azkue; Rosa Atorrasagasti; Maddi Alkain; Jennifer Rodriguez.

_(2. Zilarra)_2x EJ “A”_Skull Bikoitza_Emakumeak-Jubenilak
Uxue Korta; Arene Lacoste.

_(2. Zilarra)_2x EAB_Skull Bikoitza_Emakumeak-Absolutuak
Intza Erkizia; Cecilia Korta.

_(2. Zilarra)_1x GAB_Skiff-Bakarkakoa_Gizona-Absolutua
Oihan Gozategi.

_(3. Brontzea)_2x EJ “B”_Skull Bikoitza_Emakumeak-Jubenilak
Saioa Sanchez; Uxue Eizagirre.

_(3. Brontzea)_1x GJ “A”_Skiff-Bakarkakoa_Gizona-Jubenila
Joseba Rodriguez.

_(4.)_8+ GAB ”B”_Zortzikoa_Gizonak-Absolutuak
Jon Arriola; Oiher Alzelai; Jokin Azkonobieta; Joseba Azkonobieta;
Joseba Pagadizabal; Jon Lizarralde; Jon Olaizola; Mikel Lizarralde;
Haizea Gozategi (Lemazaina).

_(4.)_1x GJ “B”_Skiff-Bakarkakoa_Gizona-Jubenila
Ekhi Gozategi.

_(5.)_2x EK “INK”_Skull Bikoitza_Emakumeak-Kadeteak
Saioa Agirrezabal; Maria Saenz de Buruaga.

 _(6.)_4x EK_Skull Laukoa_Emakumeak-Kadeteak
Joana Lertxundi; Karmele Arrillaga; Ainhoa Garcia; Nahikari Estevez.

_(7.)_2x GK “A”_Skull Bikoitza_Gizonak-Kadeteak
Imanol Sarasua; Unax Aingeru Alzelai.

_(9.)_2x GK “B”_Skull Bikoitza_Gizonak-Kadeteak
Julen Uranga; Julen Urretabizkaia.

-----
Txapelketako araudia betetzen ez zuten maila eta modalitateko ontziek ere
izan zuten beraien proba egiteko aukera txapelketatik kanpo.
(Oriok 2 ontzi aurkeztu zituen proba hauetan)
_(1.)_2- EK_Lemazain Gabeko Bikoa_Emakumeak-Kadeteak
Enara Nanclares; Maria Ochoa.

_(1.)_4x GJ_Skull Laukoa_Gizonak-Jubenilak
Arkaitz Garmendia; Unax Altuna; Oroitz Unanue; Ibai Lizarralde.

KARKARAk zu bezalako irakurleen babesa behar du aurrera egiteko. Orain arte bezala, kalitatezko eduki libreak eskaini nahi dizkizugu. Euskaraz informatzea da gure eginkizuna, eta zure eskubidea. Izan zaitez KARKARAko laguntzaile, urtean 36 euro besterik ez dira!


Izan zaitez KARKARAko laguntzaile!